Jak objednat

Nabízím osobní přístup a pracuji vždy s každým zákazníkem jednotlivě. 

Nejdříve si pozorně vyslechnu, jaké má zákazník představy a přání. Připravím a promyslím realizaci, kterou společně prodiskutujeme. Během výroby, pokud je to potřeba, několikrát konzultujeme nejen další postup, ale také vzhled a funkčnost vznikajícího výrobku. Závěrečná povrchová úprava už je jen pověstná třešnička na dortu. 

Rozhodně se Vám nestane, že někdy potkáte někoho, kdo bude mít stejnou kabelku, jako máte Vy. Nebo jakýkoliv jiný výrobek.

Ano, je to pracné, zdlouhavé, ale výsledek Vás určitě potěší. Pokud bych to měl přirovnat například k pracovní tašce, jejíž funkčnost, praktičnost a příjemný vzhled, který Vás bude provázet na každém kroku, tak i jakýkoli náš výrobek Vám bude dělat radost nejen svou funkčností, ale i pěkným vzhledem.


Pokud máte nápad na svůj vlastní originální výrobek z kůže, určitě si pro Vás najdu čas a společně uděláme návrh, podle kterého zrealizuji vlastní výrobu.

Kde jste nás už mohli vidět?

Výstava nožů v Příbrami - každoročně začátkem září. Tato akce byla naše první a pár let jediná. Jezdíme tam od roku 2020. 

Hrnčířské trhy Beroun - 5/2022 v Berouně, 12/2022 v Praze Holešovicích, 10.-11.6. 2023 v Berouně

Skanzen Nasavrky - 7/2023

Prázdniny v Telči - 8/2023

Historické akce - např. Bitva Libušín 2022 a 2023, Bitva u Hořic 2023, bitva u Lipan 2023 a plánujeme určitě několik dalších

Řemeslné trhy zejména ve středočeském kraji, ale i jinde

Farmářské trhy v polabí a pojizeří (nepravidelně, např. Brandýs nad Labem, Turnov, Mladá Boleslav, Čelákovice, nedělní trhy v Ředhošti) 

hostovali jsme také v historyparku v Ledčicích či na hrnčířském dvoře ve Zvířeticích


Doprava: V rámci ČR pošta, balíkovna, po domluvě i osobní předání.